Kuchyně

Den většinou začíná i končí v kuchyni. Zařiďte si svou kuchyň ve stylu, který Vám stoprocentně vyhovuje. Vyrábíme a dodáváme kuchyně dřevěné, dýhované, lakované, foliované, masivní i laminátové.

Zákazník plně rozhoduje o volbě korpusu skřínek, typu dvířek, jejich tvarech, stylu provedení – moderní, klasický nebo rustikální, i o barevných odstínech.

Projekt Vaší kuchyně

Projekt Vaší kuchyně

Naše profesionální kuchyňské studio nabízí kompletní servis pro kuchyň Vašich snů.

  • Rádi Vám pomůžeme již s prvotním návrhem
  • Provedeme u Vás zaměření prostoru pro
  • Po dohodnutí rozpočtu Vám připravíme
  • Provedeme konečnou realizaci.

Cena

Cena

Cena se pohybuje v rozmezí 6000 až 18000 Kč
za 1 běžný metr kuchyně.

Cena je součtem materiálu, truhlářské práce, ceny komponentů a montážních prací.
Konečná částka se spotřebiči a zařízením závisí na požadavcích a výběru zákazníka.

Komponenty

Komponenty-vyklop

Systémy výklopů

U systému výklopů se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS.

Komponenty-vysuv

Systémy výsuvů

Systém výsuvů TANDEMBOX intivo přináší nové, rozličné možnosti provedení, uspořádání a členění prostoru.

Rozmanitost materiálů, barev, výšek i variant TANDEMBOX zajistí co možná největší flexibilitu při realizaci nápadů a přání zákazníků, a zaručí výrobcům velký potenciál rozlišení. TANDEMBOX navíc několikrát získal mezinárodní ocenění za vysokou kvalitu designu.

 

Dodáváme kuchyňské spotřebiče a komponenty všech značek na našem trhu.


V oboru kuchyňských dřezů a vestavěných doplňků jsou to např. TEKA, SCHOCK, FRANKE, ALVEUS, SINKS nebo PYRAMIS. Dodáváme vestavné i samostatné kuchyňské spotřebiče předních výrobců v oboru (Electrolux, Miele, Zanussi, Fagor, Mora atd.) a digestoře BEST.

 


V našem studiu umíme navrhnout kuchyň od základu

 Jsme výrobcem kuchyní. Proto dokážeme pro Vás vytvořit jakoukoliv kuchyň tak, aby vyhovovala Vaším potřebám. S námi nemusíte dělat kompromisy a zároveň nejsme dražší než konkurence. Dokážeme přesně využit prostor v kuchyni, sladit barvy s okolím nebo podlahou. Naopak umíme neobvyklá řešení, přesně podle Váších představ.

 Součásti návrhu jsou skříňky, kuchyňská deska, volba dvířek a šuplíků a také systémy pro organizaci věci v nich. Ke kuchyni doporučíme vhodné osvětlení a pomůžeme vybrat i spotřebiče.

 Od nás odcházíte s kompletním návrhem kuchyně.


Spolu vybereme vhodné dekory

 U nás si můžete vybrat z více než 300 dekorů. Od klasických až po moderní lesklé dekory. Máme taky řadu imitující dřevo, kamen nebo dekory v sytých barvách. Pro vyznavače ultra moderních interieru nabízíme řadu dekoru s vysokým leskem nebo dekorativním vzorem. Záleží jenom na Vás. V naších možnostech je doporučit Vám ty nejvhodnější dekory sladěné s podlahou, jelikož disponujeme i podlahovým studiem.

   Příklady dekorů:

   Moderní dřevodekory

   Pastelové barvy


Navrhneme výsuvy a výklopy pro snadné použití

 Kuchyň používáte, nejenom v ní bydlíte. Proto je důležité vybrat správné komponenty a jejích funkčnost. Ušetří Vám to čas a usnadní používáni v budoucnu. Existuje řada variant pro otevíráni dvířek a pro posuv šuplíků. My doporučujeme vybírat kuchyňské kování od renomovaných výrobců s doživotní zárukou na funkčnost. Rádi Vám poradíme s volbou.

ORGA-LINE pro TANDEMBOX Výklop AVENTOS

 

 Dřezy a baterie

Nabídneme Vám na výběr z celé řády kuchyňských dřezů a baterii. I baterie Vám usnadní práci. Např. model s vytahovací koncovkou umožňuje přiblížení zdroje vody i mimo dřez. V nabídce máme dřezy několika značek, od základních až po dvojité s odkapávačem. Podle Váších představ si u nás vyberete jak nerezový, tak granitový dřez v různých provedeních.

Dřez Epos - EOV 611 Černé sklo ( Franke ) Baterie FG 0562 - S vytahovací koncovkou Chrom ( Franke )

 

 Vytvoříme návrh kuchyně ve 3D

 V našem kuchyňském studiu vytvoříme pro Vás návrh nové kuchyně zdarma. Návrh obsahu vybrané dekory a komponenty kuchyně. Ušetříte čas s volbou spotřebičů, protože i s těmi Vám poradíme. Návrh Vám usnadní rozhodování a ukáže možnosti Vašeho prostoru.


Výroba a montáž

Jsme přímým výrobcem kuchyní, proto máme od základu všechny služby sladěné. Před výrobou provádíme zaměření na místě. Samotnou kuchyň pak namontujeme u Vás doma. Samozřejmostí je i výroba kuchyně s použitím komponentů od firmy TRACHEA (www.trachea.cz). Ukázky ve fotogalerii.