Plovoucí podlahy laminátové

Z pořadu "Jak se staví sen" každý jistě zná podlahu značky

Jak se díky této podlaze dokáže změnit dům či byt můžete shlédnout po kliknutí na následující odkaz:

www.iprima.cz/jsss 

 

Firma U Jiříka je jediným regionálním zástupcem společnosti Quickstep ve Středočeském kraji!

 

 

Laminát nebyl nikdy tak přirozený a voděodolný

Seznamte se s nejnovější inovací v laminátových podlahovinách. Seznamte se s Quick-Step Impressive Ultra. Jde o novou generaci laminátových podlah, které vypadají a působí přirozeněji než všechny předešlé... 

To ale není vše. Díky svému inovativnímu vodoodpudivému povrchu je „HydroSeal“ Impressive Ultra nejen krásná, ale také nejvoděodolnější laminátová podlahovina, jaká kdy byla vyrobena. Od nynějška se ve vaší podlaze snoubí krása s vynikajícími funkčními vlastnostmi.

Podívejte se na kompletní nabídku laminátových podlah Quick Step.

 . Quick Step 

 M

 

Laminátové podlahy MEISTER

Lepší výrobky – výhoda dlouhé životnosti

Pro laminátovou podlahu s dekorem deštného pralesa nemusí být pokácen jediný strom. Kdo se rozhodne pro laminát místo pravého dřeva, chrání tím nejen cenné zdroje, ale má zároveň i užitek. Špičkové laminátové podlahy firmy MEISTER se často na první pohled nedají rozeznat od podlah z pravého dřeva, přitom jsou extrémně robustní a velmi odolné. Kupující mohou tak spojit vzhled dřevin jatoby a wenge s praktickými výhodami laminátových podlah. 

Patentovaná revoluční technologie Meister, integrovaná protihluková podložka "SILENCE", přináší efektivní snížení prostorového a kročejového hluku.

 

 

 

 

Laminátová podlaha Loft kombinuje kreativní atmosféru a robustní krásu s vysokou praktičností. Přednosti této kolekce se uplatní nejlépe v komerčních prostorách, obchodech a restauracích, ale i v moderním pracovním a soukromém světě mladých lidí. 

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

POVRCHOVÉ STRUKTURY PRAVÉHO DŘEVA

PŘIROZENĚ TICHÁ 

 

Laminátové podlahy kolekce Suite umožňují vizuální rozdělení plynulého sledu místností v obytných domech, průhledů a průchodů v kancelářských prostorách a vytváření vzrušující vnitřní architektury. 

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

POVRCHOVÉ STRUKTURY PRAVÉHO DŘEVA 

 

Velkorysost, hloubka prostoru, rozhled. Laminátové podlahy Penthouse jsou stejně vhodné jak pro pokládku v luxusních obytných prostorách, tak i pro splnění všech nejvyšších nároků v komerční sféře, např. hotelových hal a konferenčních místností. 

EXTRÉMNĚ ODOLNÁ PODLAHA

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

ANTISTATICKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PŘIROZENĚ TICHÁ 

 

Laminátové podlahy kolekce Suite umožňují vizuální rozdělení plynulého sledu místností v obytných domech, průhledů a průchodů v kancelářských prostorách a vytváření vzrušující vnitřní architektury .

KLASICKÉ DEKORY 

 

Dále nabízíme plovoucí laminátové podlahy od firmy EGGER a KRONOTEX.

 

Komplexní příprava podkladu pod plovoucí podlahy

Komplexní příprava podkladu pod plovoucí podlahy je vždy zajištěna našimi odbornými pracovníky. Obvykle tato příprava zahrnuje:

  • zaměření plochy místnosti s výpočtem potřebného množství materiálu
  • měření vlhkosti podkladu, předepsané výrobci podlahové krytiny
  • vyrovnání plochy podkladu stěrkováním na povolenou toleranci předepsanou výrobci
  • dle potřeby vybroušení povrchu podkladu podlahy