Plovoucí podlahy laminátové


Podlahy v kostce - Co je to laminát?

Laminátové podlahy Quick-Step jsou vrstvené podlahy postavené na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce. Laminátové podlahy jsou k dispozici v téměř nekonečném množství designů a barev – vytvořených na základě vysoce přesného zpodobnění dřeva, keramiky, kamene apod.

Proč si zvolit laminát?

1. Je pevný

Díky dřevotřískovému jádru nejvyšší kvality a vrchní vrstvě Scratch Guard nabízejí laminátové podlahy vynikající ochranu proti padajícím předmětům, vysokým podpatkům apod.

2. Je odolný proti poškrábání

Ultra-ochranná vrstva Scratch Guard činí laminátové podlahy Quick-Step až 10krát odolnějšími proti mikroškrábancům, než jsou laminátové podlahy neošetřené technologií Scratch Guard.

3. Snadno se udržuje

Laminát se opravdu snadno udržuje čistý. Díky utěsněnému povrchu se špína nemůže hromadit.

4. Velký výběr

Prkna či dlaždice. Široké či malé. Moderní či tradiční. Možnosti jsou téměř nekonečné. K dispozici je laminátová podlaha pro každou místnost – dokonce i pro vaši koupelnu – a pro každý rozpočet.

5. Je ekologicky šetrný

S laminátem vnášíte do svého domu podlahu, která je šetrná vůči životnímu prostředí. Dřevo použité k výrobě jádra z HDF pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Z pořadu "Jak se staví sen" každý jistě zná podlahu značky


Firma U Jiříka je jediným ROYAL zástupcem společnosti Quickstep ve Středočeském kraji!

 

 

Laminát nebyl nikdy tak přirozený a voděodolný

Seznamte se s nejnovější inovací v laminátových podlahovinách. Seznamte se s Quick-Step Impressive Ultra. Jde o novou generaci laminátových podlah, které vypadají a působí přirozeněji než všechny předešlé... 

To ale není vše. Díky svému inovativnímu vodoodpudivému povrchu je „HydroSeal“ Impressive Ultra nejen krásná, ale také nejvoděodolnější laminátová podlahovina, jaká kdy byla vyrobena. Od nynějška se ve vaší podlaze snoubí krása s vynikajícími funkčními vlastnostmi.

Podívejte se na kompletní nabídku laminátových podlah Quick Step.

 . Quick Step 

 M

 

Laminátové podlahy MEISTER

Lepší výrobky – výhoda dlouhé životnosti

Pro laminátovou podlahu s dekorem deštného pralesa nemusí být pokácen jediný strom. Kdo se rozhodne pro laminát místo pravého dřeva, chrání tím nejen cenné zdroje, ale má zároveň i užitek. Špičkové laminátové podlahy firmy MEISTER se často na první pohled nedají rozeznat od podlah z pravého dřeva, přitom jsou extrémně robustní a velmi odolné. Kupující mohou tak spojit vzhled dřevin jatoby a wenge s praktickými výhodami laminátových podlah. 

Patentovaná revoluční technologie Meister, integrovaná protihluková podložka "SILENCE", přináší efektivní snížení prostorového a kročejového hluku.

 

 

 

 

Laminátová podlaha Loft kombinuje kreativní atmosféru a robustní krásu s vysokou praktičností. Přednosti této kolekce se uplatní nejlépe v komerčních prostorách, obchodech a restauracích, ale i v moderním pracovním a soukromém světě mladých lidí. 

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

POVRCHOVÉ STRUKTURY PRAVÉHO DŘEVA

PŘIROZENĚ TICHÁ 

 

Laminátové podlahy kolekce Suite umožňují vizuální rozdělení plynulého sledu místností v obytných domech, průhledů a průchodů v kancelářských prostorách a vytváření vzrušující vnitřní architektury. 

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

POVRCHOVÉ STRUKTURY PRAVÉHO DŘEVA 

 

Velkorysost, hloubka prostoru, rozhled. Laminátové podlahy Penthouse jsou stejně vhodné jak pro pokládku v luxusních obytných prostorách, tak i pro splnění všech nejvyšších nároků v komerční sféře, např. hotelových hal a konferenčních místností. 

EXTRÉMNĚ ODOLNÁ PODLAHA

VZHLED MASIVNÍHO DŘEVA, V-SPÁRA

ANTISTATICKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PŘIROZENĚ TICHÁ 

 

Laminátové podlahy kolekce Suite umožňují vizuální rozdělení plynulého sledu místností v obytných domech, průhledů a průchodů v kancelářských prostorách a vytváření vzrušující vnitřní architektury .

KLASICKÉ DEKORY 

 

Dále nabízíme plovoucí laminátové podlahy od firmy EGGER a KRONOTEX.

 

Komplexní příprava podkladu pod plovoucí podlahy

Komplexní příprava podkladu pod plovoucí podlahy je vždy zajištěna našimi odbornými pracovníky. Obvykle tato příprava zahrnuje:

  • zaměření plochy místnosti s výpočtem potřebného množství materiálu
  • měření vlhkosti podkladu, předepsané výrobci podlahové krytiny
  • vyrovnání plochy podkladu stěrkováním na povolenou toleranci předepsanou výrobci
  • dle potřeby vybroušení povrchu podkladu podlahy