Close

Kuchyňské studio

Jsme výrobcem kuchyní.

Proto dokážeme pro Vás vytvořit jakoukoliv kuchyň tak, aby vyhovovala Vaším potřebám. S námi nemusíte dělat kompromisy a zároveň nejsme dražší než konkurence. Dokážeme přesně využit prostor v kuchyni, sladit barvy s okolím nebo podlahou. Naopak umíme neobvyklá řešení, přesně podle Váších představ.

3D návrh

Naše profesionální kuchyňské studio nabízí kompletní servis pro kuchyň Vašich snů. Zhotovíme návrh ve 3D.

Komponenty

Komponenty předních evropských výrobců Blum, Hettich, Häfele, Strong, Kesseböhmer, atd.

Spotřebiče

Dodáme Vám spotřebiče dle Vašeho výběru, nepreferujeme jednu značku.

Dřezy

V naší nabídce si můžete vybrat mezi dřezy nerezovými, granitovými, keramickými od výrobců Franke, Schock, Alveus, Teka, Blanco, Sinks, Pyramis.

Dekory

Spolu vybereme vhodné dekory. Nabízíme materiály od Egger, Kaindl, Kronospan, Fundermax, Trachea, Hefas, Lucceo, atd.

Ukázky námi vyráběných kuchyní

Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru

Panoramatické fotky námi realizovaných kuchyní